Sitemizde suan toplam 2272 film bulunmaktadir.

Görümce izle

      
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Görümce izle

Görümce izle, Görümce full izle, Görümce filmini kesintisiz izle filminde Yeliz ve Ahmet ailelerini kaybetmeleri ile hayatlarına birlikte devam eden iki kardeştir. İkisi başarılı bir eğitim sürecinden sonra Türkiye’nin önemli firmalarında işe girmeyi başarmışlardır. Fakat bu süreç içerisinde Ahmet’i en çok zorlayan durum Yeliz’in düşkünlüğüdür. Nitekim Yeliz’in düşkünlüğü kısa süre içerisinde iki kardeşin aynı ev içerisinde yaşamasına bile neden olmuştur. Birlikte yaşamaya başlayan iki kardeş hayatlarını bu şekilde devam ettirmektedir. Yeliz Ahmet’in kız arkadaşı bile olmasına hiçbir şekilde izin vermemektedir. Sizlerde kahramanlarımıza Görümce izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.

Ahmet çalıştığı şirkette güzel bir kadınla tanışmıştır. Deniz genç ve güzel olduğu gibi aynı zamanda da başarılı bir kariyere sahiptir. İkili kısa süre içerisinde birbirlerine ciddi anlamda ilgi duymuştur. Başlayan duygular ile birlikte çok geçmeden birbirlerine açılmayı da başarmışlardır. Ahmet ve Deniz ilk defa aşkı tatmaktadır. Ahmet çok geçmeden Yeliz’den habersiz bir şekilde Deniz’e evlenme teklifi eder. Deniz Ahmet’in yapmış olduğu teklif ile birlikte mutluluktan havalara uçmuştur ve teklifi kabul etmiştir. Filmexpresi.com sunar.
Ahmet için artık zorlu bir süreç başlamaktadır. Yeliz ile Deniz’i tanıştırarak bu zorlu sürece ilk adımı atmıştır. Yeliz Ahmet’i kimseye kaptırmak istemediği için farklı planlar yapmaktadır. Fakat kardeşinin mutluluğu için bazı seçimler yapması gerekmektedir. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Görümce full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Gupse Özay , Buğra Gülsoy , Eda Ece , Zeynep Kankonde , İnci Pars

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Görümce izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ykp dedi ki:

    iyi film

mobil film izle